DepremTekirdağ

Başkan Yüksel hafta sonunda yapımı süren projeleri yerinde inceledi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, hafta mesaisinde inşaatı süren proje ve yatırımları yerinde inceledi. Yüksel, yürütülen çalışmalarla ilgili yetkili personelden bilgi aldı, çalışanlara kolaylıklar diledi.

KARADENİZ MAHALLESİ’NDE DEV PROJELER YÜKSELİYOR

Hafta sonu mesaisini hâlihazırda devam eden proje ve yatırımların son durumlarını yerinde incelemeye ayıran Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Karadeniz Mahallesi’nde bulunan Paşa Tarım Vadisi içerisindeki sera projesi ile denetime başladı. Burada yürütülen çalışmalara nezaret eden Yüksel, Seracılıkta Kadın Eli projesi kapsamında hayata geçirilen seralardaki üretimleri değerlendirdi.

Yine Karadeniz Mahallesi’nde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) eliyle inşaatına başlanan Yeni Küçük Sanayi Sitesi projesini de ziyaret eden Yüksel, 500 işletmenin yer alacağı yeni sanayi sitesinde süren çalışmalarla ilgili görevlilerden bilgi aldı.

MİLLET BAHÇESİ VE KAPALI PAZARYERİ ALTINOVA’YA DEĞER KATACAK

TOKİ tarafından Süleymanpaşa’da yapımına devam edilen bir diğer proje olan Süleymanpaşa Millet Bahçesi’ne de ziyarette bulunan Başkan Yüksel, Altınova Mahallesi’nde yükselen ve şimdiden göz alıcı görünen projenin Süleymanpaşa’ya çok büyük değer katacağını ifade etti.

Süleymanpaşa Belediyesinin en önemli projelerinden biri olan Kapalı Pazaryerleri projesi ile de yakından ilgilenen Yüksel, Altınova Mahallesi’nde yükselen Kapalı Pazaryeri inşaatını da yerinde inceledi. Yüksel, görev süreleri sona ermeden önce kapalı pazaryeri projelerini tamamlamak istediklerini dile getirdi.

ARAMA KURTARMA VE K-9 EĞİTİM MERKEZİ SON AŞAMADA

Son olarak Süleymanpaşa Belediyesi Deprem Arama Kurtarma ve K-9 Köpek Eğitim Parkı projesinin son aşamaya gelen çalışmalarını kontrol eden Yüksel, deprem riski çok yüksek olan bir bölge olan Süleymanpaşa’da bu yatırımın çok elzem olduğuna olan inancını yineleyerek çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını ve tesisin hizmete alınacağını söyledi.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu