Tekirdağ

Başkan Yüksel Belediye Fidanlığındaki çalışmaları yerinde inceledi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçeler Birimi bünyesinde oluşturulan Belediye Fidanlığı ve Serasında devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Süleymanpaşa Belediyesinin çevre düzenlemelerinde kullanılacak olan fidan, süs çiçeği gibi materyalleri kendi bünyesi içinde üretebilmesi amacıyla kurulan fidanlık ve serada incelemede bulunan ve yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Yüksel, budama ve aşılama çalışmalarına da bizzat katıldı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Süleymanpaşa Belediye Fidanlığı ve Seramızı ziyaret ederek devam eden çalışmaları inceledik. Bahçe ve süs bitkileri yetiştireceğimiz alanda yapacaklarımızı planlayarak, ekiplerimize kolaylıklar diledik. Önümüzdeki günlerde tam kapasiteyle çalıştıracağımız seramızda belediyemizin tüm ihtiyacını karşılamayı planlıyoruz,” diye konuştu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu