Tekirdağ

Başkan Yüksel Alkaya ve Altınova sahillerinde incelemede bulundu

Süleymanpaşa Belediyesi, şehre kazandırılan iki yeni sahil şeridinde yaz hazırlıklarına başladı. Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel hazırlıkları yerinde inceledi. Süleymanpaşa Belediyesi,…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediyesi, şehre kazandırılan iki yeni sahil şeridinde yaz hazırlıklarına başladı. Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel hazırlıkları yerinde inceledi.

Süleymanpaşa Belediyesi, şehrin kullanılabilir kıyı uzunluğunu 3 katına çıkardığı iki yeni sahil şeridinde yaza hazırlık çalışmalarına başladı.

YAZA HAZIRLIK ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Cumhuriyet Mahallesi Alkaya Mevkii’nden başlayarak Değirmenaltı Mahallesi’ne kadar uzanan 1,7 kilometrelik sahil yolunun yapım çalışmaları tamamlanma aşamasına gelirken, ilkbaharın gelişi ile birlikte büyük bir canlılığa kavuşması beklenen Alkaya Sahili’nde palmiyelerin bakımı yapılıyor, çiçeklendirme çalışmaları için tarhlar hazırlanıyor, yürüyüş ve bisiklet parkurları kullanıma hazır hale getiriliyor. Altınova Mahallesi’nde geçtiğimiz yıl tamamlanarak hizmete kazandırılan 1,4 km uzunluğundaki sahil şeridinde de çiçeklendirme hazırlıkları, bakım ve onarım çalışmaları sürüyor.

YÜKSEL: “EN KISA SÜREDE TAMAMLAYACAĞIZ”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, hafta sonu mesaisinde her iki sahil şeridine de ziyarette bulunarak devam eden çalışmalara yerinde nezaret etti. Yüksel, sahilleri kullanan vatandaşlar ve çocuklarla sohbet etti. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “Şehrimize kazandırdığımız Altınova Sahilimizdeki yürüyüş yolları, park ve dinlence alanları ile Alkaya Sahilimizi yaza hazırlıyoruz. Süleymanpaşa’mızın yeni yaşam alanlarıyla değişen çehresini günden güne geliştiriyor, güzelleştiriyoruz. Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak kıymetli hemşehrilerimizin istifadesine sunacağız,” diye konuştu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu