Yaşam

Başkan Yüksel: 2023 yılı yatırım programımıza alacağımız projelerimizi planladık

TEKİRDAĞ,(DHA)-TEKİRDAĞ’ın Süleymanpaşa ilçesi Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 2023 yılındaki merkez ve kırsal mahallerde yapılacak çalışmalar için Abant’ta, muhtarla birlikte kampa girdi. Kampın verimli geçtiğini söyleyen Yüksel, ” Muhtarlarımızla, 2023 yılı yatırım programımıza alacağımız projelerimizi planladık” dedi.

Süleymanpaşa Belediyesi, 2023 yılının ilk muhtarlar toplantısını Bolu Abant’ta düzenlenen çalışma kampında gerçekleştirdi.İlçede, merkez ve köy muhtarları ile bir araya gelen Yüksel, 2023 yılında yapılacak çalışmalar hakkında muhtarların talep ve beklentilerini değerlendirdi.

Muhtarlarla bir araya gelerek yeni yılın projelerini planladıklarını söyleyen  Yüksel, “Yeni yılın ilk muhtarlar toplantısında, mahallelerimizin ihtiyaçlarına ilişkin talep ve beklentilerini değerlendirdiğimiz muhtarlarımızla, 2023 yılı yatırım programımıza alacağımız projelerimizi planladık. Ayrıca şehrimizde yürüttüğümüz hizmetler hakkında bilgi vererek, 2023 yılı hedeflerimizi paylaştığımız basın temsilcilerimizle fikir alışverişinde bulunduk”diye konuştu.(DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu