Tekirdağ

BAŞKAN YÜCEER, ŞARKÖY’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN YÜCEER, ŞARKÖY’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

01/05/2024 12:02:26

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ’nin Şarköy ilçesinde başlattığı yatırımları yerinde inceledi, yetkililerden ve teknik personelden projelerin son durumu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Şarköy temaslarında Kreş projesinin yanı sıra, Yeni İtfaiye İstasyonu, Dr. Cemal Özkan Caddesi Yağmur Suyu Hattı İnşaatı, Cumhuriyet Meydanı Düzenlemesi, Sahil Sevgi Yolu ve Eriklice Mahallesi Kanalizasyon İnşaatı çalışmalarını titizlikle inceleyen ve çalışmaların son durumu ile ilgili yetkililerden bilgi alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, incelemeleri sırasında vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek fikir alışverişinde bulundu.

‘Tekirdağ gibi Candan’ sloganı ile Tekirdağlıların gönüllerinde taht kuran, verdiği mesajlarla toplumun tüm kesimleri ile kucaklaşacaklarını ifade eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, Tekirdağ’ın 11 ilçesinde büyükşehrin etkisinin ve gücünün çok daha fazla hissedileceğinin altını çizdi.

BAŞKAN YÜCEER: “TEKİRDAĞ’IMIZDA YAŞAMANIN BİR AYRICALIK OLDUĞUNU TÜM HEMŞERİLERİMİZİN HİSSETMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Tekirdağ’da ‘Candan Belediyecilik’ döneminin başladığını vurgulayan, il genelinde 11 ilçede proje ve yatırımları hızlandırdıklarını dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, “Yeni dönemde hizmet ve yatırım kapasitemizi arttırıyoruz. İlçelerimizdeki yatırım ve çalışmaları yakından takip ediyoruz. Bu süreçte bir yandan yeni dönem projelerin planlamasını yaparken diğer taraftan da önceki dönemde yapılmış olan tesis ve yatırımların işlerliğini artırmak, devam eden projelerin de yapım çalışmalarını hızlandırmak için gerekli adımları atıyoruz. Bugün Şarköy ilçemizde incelemelerde bulunduk. Tesislerimizi gezdik, inceledik, çalışmaların hızlandırılması için gerekli talimatları verdik.

 

“HERKESİN, HER KESİMİN İHTİYAÇLARINA DUYARLI BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI SERGİLEYECEĞİZ”

Yaşamın her alanında her evresinde tüm hemşerilerimiz Candan Başkanlarını yanında görecekler demiştik, bunun gereğini de yapıyoruz. Sahadayız. Aktif olarak çalışıyoruz. Herkesin, her kesimin ihtiyaçlarına duyarlı bir belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz. Tekirdağ’a layık olacağız. Mutlu, üreten, ürettiğinden kazanan, hak ettiğini alan bir Tekirdağ inşa etmek için planlamalarımızı yapıyoruz. Tekirdağ’da Candan Belediyeciliği hayata geçirirken Tekirdağ gibi Candan olacağız. Bu yolda umudumuz, sevgimiz ve Tekirdağ aşkımız her zaman bizlere rehber olacak. Bugün Şarköy’deyiz. Yarın bir başka ilçemizde yatırımlarımızı incelerken vatandaşlarımızla da bir araya geleceğiz. Durmak yok çalışmaya devam” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer’e Şarköy temaslarında Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var ve TESKİ Genel Müdürü Turhan Toprak da eşlik etti.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu