Ergene

Başkan Yardımcısı Doğan Durmaz kardeş şehir Radoviş’in festivaline katıldı

Başkan Yardımcısı Doğan Durmaz kardeş şehir Radoviş’in festivaline katıldıRadoviş’in kardeş şehirleri olan Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ve Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Aslan ile birlikte festivale katılarak Ergene ilçesini temsil eden Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Doğan Durmaz etkinlikle ilgili Ergene Belediyesi Meclis üyelerine bilgi aktardı.
Ergene Belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantısının ikinci oturumunda Ergene Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ulutaş ile katıldığı program ile ilgili bilgiler veren Başkan Yardımcısı Durmaz, “Ergene halkımızın, meclis üyelerimizin ve belediye başkanımız Rasim Yüksel’in selamlarını Radoviş Belediye Başkanı Aco Ristov nezdinde tüm Radoviş halkına ilettik. Kardeş şehrimizden de Ergenemize selamlar, sevgiler getirdik. Orada yapılan toplantılarda kardeş şehir Radoviş ile Ergene’nin işbirliğinin arttırılması için ortak kararlar alındı. Kardeş şehrimizden bir işadamı ve yatırımcı heyeti yakın zamanda ilçemize gelecekler” dedi.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel de kardeş şehir Radoviş’e, Ergene Belediyesi olarak gereken tüm katkıyı sunmaya hazır olduklarını ifade ederek, “Daha önce meclisimizden Radoviş’ta park kurulması için karar almıştık. Bu karar doğrultusunda bankları ve park malzemelerini meclis üyelerimizle birlikte kardeş şehrimize teslim etmiştik. Ergene Belediyesi olarak gereken çalışmaları yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu