Tekirdağ

Başkan Volkan Nallar Büyükşehir Başkanı Candan Yüceer’i ağırladı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Candan Yüceer’i makamında ağırladı. İki başkan, Süleymanpaşa’nın yaza hazırlanan bölgelerini birlikte gezerek, çeşitli projeleri yerinde inceledi.

TURİSTİK BÖLGELERDEKİ ÇALIŞMALARI GÖZLEMLEDİLER

Başkan Nallar ve Başkan Yüceer, Kumbağ Mahallesi Gündal Halk Plajı, Altınova ve Alkaya Sahil şeritleri ile Rumeli İskelesi’nde yürütülen çalışmaları yerinde gözlemledi. Başkan Volkan Nallar, Süleymanpaşa’nın turistik bölgelerinin yaz sezonuna hazırlık sürecinde yapılan çalışmalar hakkında Yüceer’e detaylı bilgi verdi.

BİRÇOK PROJEYİ YERİNDE İNCELEDİLER

Ziyaretlerine Süleymanpaşa Belediyesi Kapalı Okçuluk Merkezi ile devam eden başkanlar, 100. Yıl Mahallesi Gençlik Merkezi kurslarını, Kumbağ Mahalle Konağı ve Kumbağ Meydan projesini de ziyaret etti. Fen İşleri Müdürlüğü atölyelerinde gerçekleştirilen çalışmaları da inceleyen başkanlar, projelerin ilerleyişi hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

“TURİSTİK DEĞERİMİZİ ARTTIRACAK PROJELERE DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Nallar, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Candan Yüceer ile birlikte şehrimizin yaza hazırlanan bölgelerini gezmek ve projelerimizi yerinde incelemek bizler için çok verimli oldu. Halkımızın yaz aylarını en iyi şekilde geçirmesi için tüm ekiplerimizle yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Süleymanpaşa’nın turistik değerini artıracak ve sosyal yaşamı daha da canlandıracak projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Sayın Başkanıma ziyareti ve neredeyse tüm gününü bize ayırdığı için teşekkür ediyorum,” ifadelerini kullandı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Candan Yüceer de Başkan Volkan Nallar’a misafirperverliği ve verdiği detaylı bilgiler için teşekkür etti.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu