Tekirdağ

Başkan Uzunlar yeni Tekirdağ Valisi Recep Soytürk’ü ziyaret etti

 

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, beraberinde belediye başkan yardımcılarından oluşan heyetle Tekirdağ Valiliği görevine atanarak görevine başlayan Recep Soytürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ın Trabzon Valiliği’ne atandığı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kilis Valiliği’nden Tekirdağ Valiliği görevine getirilen Recep Soytürk, görevine resmen başlarken, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar da Soytürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Uzunlar’a bu ziyarette, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Şenol Karaküçük, Gökhan Saygı ve Sabri Çınar eşlik ederken, Uzunlar Vali Soytürk’e yeni görevinde başarılar diledi.

VALİ SOYTÜRK PROJELERİ ÖVDÜ

Süleymanpaşa Belediyesinin başarılı çalışmalarını öğrendiğini ifade eden Soytürk, Başkan Uzunlar’ı tebrik ederek, Tekirdağ ve Süleymanpaşa’ya hizmet yolunda birlikte çalışacak olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Uzunlar da belediye olarak gerçekleştirdikleri proje ve yatırımlar hakkında Vali Soytürk’e bilgi vererek, devam eden projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

UZUNLAR BAŞARILAR DİLEDİ

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Başkan Uzunlar, “Değerli Valimiz Sayın Recep Soytürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başkan Yardımcılarımız Sayın Şenol Karaküçük, Sayın Gökhan Saygı ve Sayın Sabri Çınar ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyarette, istişarede bulunduğumuz Sayın Valimize yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, başarı dileklerimizi sunduk. Sayın Valimize tekrardan şehrimize hoş geldiniz diyor, çalışmalarında başarılar diliyorum,” ifadelerini kullandı. 

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu