Yaşam

Başkan Uzunlar: Süleymanpaşa Belediyesi Paşa Halk Ekmek’te ekmek 4 lira

 

TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, geçtiğimiz günlerde Paşa Halk Ekmek büfelerinde satılan ekmeklerin fiyatları ile ilgili olarak kamuoyunda oluşan bilgi kirliliğinin önüne geçmek için yaptığı açıklamada,  Paşa Halk Ekmek büfelerinde satılan ekmeklerin fiyatının 4 TL olduğunu söyledi.

Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Fırıncılar Derneği işbirliği ile yürütülen Paşa Halk Ekmek Projesi kapsamında, Süleymanpaşa’nın belirli noktalarında Paşa Halk Ekmek Büfeleri, yaklaşık iki yıldır kaliteli odun ekmeğini, ihtiyaç sahibi vatandaşlara uygun fiyatla ulaştırıyor. Geçtiğimiz günlerde kamuoyunda ve sosyal medya platformlarında Halk Ekmek ücretlerinin 4,5 TL’ye yükseltildiğine yönelik iddialar ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, konuya açıklık getirmek ve oluşan bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak amacıyla bir açıklamada bulundu. Uzunlar, Paşa Halk Ekmek büfelerinde ekmeklerin iddia edildiği gibi 4,5 TL’den değil 4 TL’den satıldığını söyledi. Uzunlar, “Tüm Trakya genelinde sadece Süleymanpaşa Belediyemize ait Paşa Halk Ekmek Büfelerinde 210 gr an odun ekmeğini 4 TL’ye satın alabilirsiniz. Bu eşsiz hizmeti, öncelikle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın kaliteli ve ekonomik bir şekilde ekmek ihtiyacını karşılamak amacıyla, fırıncılar derneğimizle işbirliği içinde, kar amacı gütmeden yaklaşık 2 yıldır sürdürüyoruz. ‘Halk Ekmek’ adı altında satış yapan yerlerin, Süleymanpaşa Belediyesi ‘Paşa Halk Ekmek’ Büfelerimizde satışa sunduğumuz ekmeklerle bir ilişkisi bulunmamaktadır” dedi.(DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu