Tekirdağ

Başkan Uzunlar Oto Galericiler Sitesi çevresinde süren çalışmaları inceledi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, 16 Temmuz Pazar günü resmi açılışı yapılacak olan 59 Oto Tek Galericiler Sitesi’ne ziyarette bulunarak, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından burada yürütülen yol yapım ve çevre düzenleme çalışmalarına nezaret etti.

Galerileri tek tek ziyaret ederek girişimcilere bereketli kazançlar dileyen Uzunlar, esnafın taleplerini dinleyerek not etti. Hizmet vermeye başlayan ve önümüzdeki Pazar günü düzenlenecek törenle resmi açılışı yapılacak olan 59 Tek Oto Galericiler Sitesi’nin Süleymanpaşa’da önemli bir ihtiyacı karşılayacağını ifade eden Başkan Uzunlar, Trakya’nın en büyük merkezlerinden biri olacak kompleksin hayırlı olmasını diledi.

UZUNLAR: “ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN”

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Saygı ile birlikte esnafı ziyaret eden Uzunlar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Süleymanpaşa’mızda 16 Temmuz’da açılışı yapılacak 59 Tek Oto Galericiler Sitesi’nde sürdürdüğümüz yol ve çevre düzenleme çalışmalarını inceledik. Galericilerimize hayırlı işler dilerken, emeği geçen ekiplerimize de kolaylıklar diledik. Şehrimizde, otomotiv sektörünün önemli bir merkezi haline gelecek yeni galericiler sitesi, esnafımızın ve ilçemizin ekonomik kalkınmasına da katkı sağlayacak. Yol ve çevre düzenleme çalışmalarıyla, galericilerimize ve ziyaretçilerimize güvenli ve konforlu bir ortamda işlerini gerçekleştirebilecekleri bir alan oluşturuyoruz. İlçemizin gelişimine katkı sağlayan bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyor; 59 Tek Oto Galericiler Sitesi’nin şimdiden ilçemize ve esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum,” diye konuştu.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu