Tekirdağ

Başkan Uzunlar mahalle turnuvalarında tribün coşkusuna ortak oldu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, Kurban Bayramı’nda Yağcı ve Bıyıkali Mahallelerinde düzenlenen Mahalleler Arası Futbol Turnuvalarını ziyaret ederek mahalle sakinleri…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, Kurban Bayramı’nda Yağcı ve Bıyıkali Mahallelerinde düzenlenen Mahalleler Arası Futbol Turnuvalarını ziyaret ederek mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Uzunlar, sporun rekabet ve dostluk çerçevesinde yaşattığı coşkuyu futbolseverlerle paylaştı.

YAĞCI MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BAYRAMLAŞTI

Yağcı Mahallesi’nde geleneksel olarak her yıl Kurban Bayramı’nda düzenlenen turnuvanın ikinci gününde tribünde yerini alan Başkan Hüseyin Uzunlar, hem maçları takip etti hem de mahalle sakinleri ile bayramlaştı. Yağcı Mahallesi Muhtarı Mehmet Katırcı ile birlikte futbolculara başarı dileklerinde bulunan Hüseyin Uzunlar, takımların motivasyonunu yükseltmek için destek verdi.

BIYIKALİ’DE DOSTLUK MAÇINI İZLEDİ

Daha sonra Bıyıkali Mahallesi’ne geçen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, burada da her yıl düzenlenen Geleneksel Mehmet Şirin Futbol Turnuvası kapsamında organize edilen dostluk maçını tribünden takip etti. Tekirdağ siyaset, bürokrasi ve sivil toplumunun önemli temsilcilerinin mücadele ettiği dostluk maçını heyecanla izleyen Uzunlar, maç öncesi her iki takıma da başarılar diledi. Bıyıkali Mahallesi sakinleri ile tribündeki heyecana ortak olan Uzunlar, vatandaşlarla bayramlaştı.

“FUTBOLCULARA BAŞARILAR DİLERİM”

Başkan Hüseyin Uzunlar, her iki turnuva ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Kurban Bayramı’nın coşkusunu ve futbolun heyecanını bir arada yaşamak için Yağcı ve Bıyıkali Mahallelerimizde bu geleneksel futbol turnuvalarını düzenliyoruz. Mahalle sakinlerimizle birlikte bu güzel günü kutlamak, bayram sevincini paylaşmak bizim için önemli. Futbolcularımıza başarılar diliyorum. Hak edenin şampiyon olacağı, dostluk ve birlik, beraberliğin kazandığı turnuvalar olmasını temenni ediyorum. Bu vesileyle tüm Yağcı ve Bıyıkali Mahalle sakinlerimizin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum,” diye konuştu.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu