Tekirdağ

Başkan Uzunlar Akademili miniklerin karne heyecanını paylaştı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, 3-6 yaş arası çocukların Montessori (yaparak öğrenme) temelli okul öncesi eğitim aldığı Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi’ne ziyarette bulundu. Başkan Uzunlar, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı ilk yarıyılının tamamlanması dolayısıyla düzenlenen karne törenine katılarak miniklerin karne sevincine ortak oldu.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar’ın da Başkan Uzunlar’a eşlik ettiği törende, çocuklar karne sevinci yaşarken, başarılı bir dönem geçiren miniklere karnelerini Uzunlar ve Çınar birlikte takdim ettiler. Törende çocukları aileleri de yalnız bırakmazken, neşeli anlar yaşandı.

UZUNLAR ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ

Törenin ardından açıklamada bulunan Başkan Uzunlar, “Belediyemizin Çocuk Akademisi’nde 2023-2024 eğitim-öğretim yılının 1. dönemini tamamlayan miniklerimizin ilk karnelerini vererek, heyecanlarına ortak olduk. Başkan Yardımcımız Sayın Sabri Çınar ile birlikte ziyaret ettiğimiz akademimizde bir araya geldiğimiz sevgili çocuklarımıza, ailelerine ve öğretmenlerimize keyifli ve verimli bir tatil dönemi diledik. Çocuklarımıza iyi tatiller diliyorum,” diye konuştu. Uzunlar ayrıca 22-26 Ocak tarihleri arasında belediye tarafından düzenlenen Yarıyıl Tatil Şenliğine tüm çocukları davet etti.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu