Yaşam

Başkan Nallar, belediye emekçilerinin bayramını kutladı

TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü öncesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan işçiler ile bir araya gelip, günlerini kutladı.

Fen İşleri Müdürlüğü hizmet binası önünde belediye emekçileri ile bir araya gelen Başkan Nallar, tek tek tüm çalışanların işçi bayramını kutlarken kutlama sonrası bir konuşma gerçekleştirdi. Nallar, “Hepinizin 1 Mayıs işçi bayramınızı kutluyorum. Haklarınızın sonuna kadar verildiği, emeklerinizin karşılıksız kalmadığı, herkesi adil bir şekilde çalıştığı, güzel günleri hep birlikte yaşayacağız” dedi.

Önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren Nallar, “Baharı bitirmek üzereyiz. Önümüz yaz. Bizim yapılacak çok işimiz var. Şehrimizin dört bir yanını kalkındırmak için mücadele verirken en önemli gücümüz sizlerin emekleri olacak. Her birinizin emeği için şimdiden teşekkür ediyorum. Sizlerin emekleri ile bu şehir çok güzelleşecek. Durmadan, yorulmadan bu şehre hizmet etme aşkıyla emeğini, alın terini ortaya koyan her bir kardeşimin, ağabeyimin, ablamın, siz değerli emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum. Yaşasın 1 Mayıs” ifadelerini kullandı. (DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu