Tekirdağ

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN RAMAZAN AYI KUTLAMA MESAJI

  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ramazan Ayı başlangıcı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak, mesajında şu ifadelere…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ramazan Ayı başlangıcı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Sevgi, hoşgörü, kardeşlik, yardımlaşma ve vefa duygularını en güzel şekilde yaşadığımız Ramazan ayımıza kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

İftar sofralarında bir araya geldiğimiz, birlik ve beraberliğin değerini en iyi şekilde kavradığımız, yüksek manevi duygular içerisinde ibadetlerimizi yerine getirdiğimiz mübarek Ramazan ayımız, şeker tadında mutluluklar yaşamamıza vesile olan Ramazan bayramımızın müjdecisidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, on bir ayın sultanı Ramazan ayımıza kavuşmanın mutluluğunu değerli halkımızla paylaşıyor, bu mübarek ayın sağlık, mutluluk, bereket ve barış getirmesini diliyorum.

 Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu