Tekirdağ

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

28/06/2023 09:35:13

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:

Sevgi, kardeşlik ve dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı mübarek Kurban Bayramımıza kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İnanç, kültür ve geleneklerimizde önemli bir yeri olan Kurban Bayramımız, ailevi ve toplumsal bağlarımızın güçlenmesine vesile olmaktadır.

Yazın güzel ve güneşli günleriyle birlikte gelen Kurban Bayramımızın sağlık, mutluluk, bolluk ve bereket getirmesi en büyük temennimizdir.

Sevinç, neşe ve mutluluk içerisinde nice bayramlarda buluşabilmek dileğiyle halkımızın ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.

Kadir Albayrak

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu