Tekirdağ

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI


12/09/2022 09:11:51

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İlköğretim Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:

2022-2023 eğitim ve öğretim yılının başladığı bu anlamlı günde sevgili öğrencilerimiz okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine; değerli öğretmenlerimiz öğrencilerine kavuşuyor.

Eğitim, ailede başlayan, okul yıllarında yoğunlaşan ve hayat boyunca devam eden bir süreçtir. Okullarımız, yeni nesillerimizi hayata hazırlayan eğitim yuvalarımızdır.

En büyük yatırımın insana yapılan yatırımdır. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak bu bilinçle Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı çağdaşlaşma yolunda eğitim alanında yatırımlar yapmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle İlköğretim Haftasını kutluyor, tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize 2022 – 2023 eğitim ve öğretim yılında başarılar diliyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu