Tekirdağ

Başkan Kadir Albayrak’ın 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Mesajı

Başkan Kadir Albayrak’ın 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Mesajı 04/10/2021 10:07:02 Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 4 Ekim…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Başkan Kadir Albayrak’ın 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Mesajı


04/10/2021 10:07:02

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:

Tüm canlı türlerinin doğanın ayrılmaz bir parçası olduğunun bilinciyle hayatı paylaştığımız sevimli dostlarımızı korumak insanlık olarak en temel sorumluluklarımızdan biridir.

Yaşama hakkında saygının bir gereği olarak hayvanların doğal yaşam alanlarını korumalı, tüm canlılar ile uyum içerisinde yaşamalı ve çocuklarımızı hayvan sevgisi ile büyütmeliyiz. Yaşadığımız dünya hayvanlara göstereceğimiz sevgi ve değer ölçüsünde güzelleşecektir.

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nün toplumsal duyarlılıklarımızı daha da güçlendirmesi ümidiyle, tüm canlıların uyum içerisinde yaşadığı daha güzel bir dünya diliyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Yazar= Tekirdağ Belediyesi | Bülten

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu