Tekirdağ

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI


19/10/2022 08:24:27

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:

Muhtarlık kurumu, demokrasimizin temel bir unsuru ve ilk basamağıdır.

Osmanlı’dan Cumhuriyet’e taşınan önemli bir yerel yönetim birimi olan muhtarlıklar, devletimizin gören gözü, duyan kulağı durumundadırlar.

Her zaman halkın içinde olan muhtarlarımız, görev yaptıkları mahalle ve köylerin ihtiyaçların karşılanması ve çözümü konusunda vatandaşlarımız ile devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedirler.

Birlikte yönetme anlayışımız doğrultusunda muhtarlarımızla iş birliğimizi sürdüreceğiz. İstek ve önerileriyle karar alma süreçlerimize katkı sağlayan değerli muhtarlarımızla el ele vererek vatandaşlarımıza her alanda en iyi hizmeti verme ilkesiyle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle demokrasimizin ayrılmaz bir parçası olan muhtarlarımızın, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu