Tekirdağ

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN 17 KASIM ŞARKÖY’ÜN KURTULUŞ BAYRAMI MESAJI


BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN 17 KASIM ŞARKÖY’ÜN KURTULUŞ BAYRAMI MESAJI 17/11/2023 09:49:31 Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy’ün işgalden kurtuluşunun…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN 17 KASIM ŞARKÖY’ÜN KURTULUŞ BAYRAMI MESAJI

17/11/2023 09:49:31

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy’ün işgalden kurtuluşunun 101. yıl dönümü ve 17 Kasım Şarköy’ün Kurtuluş Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:

17 Kasım Şarköy’ün Kurtuluş Bayramı’nı kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Ulusumuzun özgürlüğü ve ülkemizin bağımsızlığı, Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı Milli Mücadele ve şanlı bir kahramanlık destanı olan Kurtuluş Savaşı sayesinde kazanılmıştır. Her karışı şehit kanlarıyla sulanan bu güzel vatanı korumak ve Atatürk’ün mirasına sahip çıkmak bizlere düşen en önemli görevdir. Yurtsever halkımız var olduğu sürece Ata’mızın en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

Şarköy ilçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümünü kutladığımız bu anlamlı günde Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve kahraman şehitlerimizi saygıyla anıyor, tüm Şarköy halkının 17 Kasım Kurtuluş Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu