Tekirdağ

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN 14 HAZİRAN JANDARMA TEŞKİLATI’NIN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN 14 HAZİRAN JANDARMA TEŞKİLATI’NIN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI


14/06/2022 08:40:44

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 14 Haziran Jandarma Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 14 Haziran, can ve mal güvenliğimizin teminatı olan Jandarma Teşkilatı’mızın kuruluş yıl dönümüdür.

1839 yılında kurulan Jandarma Teşkilatı’mızın 183 yıllık tarihi sayısız başarı ve şanlı kahramanlıklarla doludur. Ulusumuzun güvenliği ve vatanımızın bölünmez bütünlüğü uğrunda fedakarlık ve cesaretle görev yapan Jandarma Teşkilatı’mız, halkımızın takdirini kazanmıştır. Jandarma Teşkilatı’mız halkımızdan aldığı güçle yurdumuzun dört bir yanında görevini layıkıyla yerine getirmeye devam etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Jandarma Teşkilatı’mızın 183. kuruluş yıl dönümünü en içten duygularımla kutluyor, vatanımız uğrunda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu