Tekirdağ

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN 1-7 EKİM CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI MESAJI

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN 1-7 EKİM CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI MESAJI


01/10/2022 11:53:38

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:

Camiler, yüce Yaradan’a sığındığımız, yüksek manevi duygular içerisinden ibadet ettiğimiz, güven ve kardeşlik temelinden inananlarla bir araya geldiğimiz ibadethanelerimizdir.

Bilgilendirici, bütünleştirici ve uzlaştırıcı bir anlayışla mesleklerini sürdüren din görevlilerimiz, toplumsal yaşamda önemli bir yere sahiptirler.

Bu duygu ve düşüncelerle, 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nın iyilik ve güzelliklere vesile olmasını diler, ömürlerini din hizmetine adayan din görevlilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu