Tekirdağ

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK ÇERKEZKÖY’DEKİ YATIRIMLARI İNCELEDİ

2022 yılının son gününde çalışmalarına Çerkezköy ilçesinde devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçede yapımı devam eden ve 2023 yılında hizmete sunulması planlanan yatırımları yerinde inceledi.

 

Başkan Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen Çerkezköy Bağlık Viyadüğü İnşaatı, Cumhuriyet Mahallesi Kuştepe mevkiinde yapımı devam eden Tepe Emlak Konutları-İstanbul Bağlantı Yolu projesi ile Çerkezköy Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun devam eden çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Başkan Kadir Albayrak, “Yatırımlarımızın Çerkezköy’e ve Vatandaşlarımıza Hayırlı Olmasını Diliyorum”

 

İncelemeler sonrasında konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi olarak 11 ilçede proje ve yatırımlara devam ettiklerini belirterek, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığımızca çalışmaları sürdürülen ve Çerkezköy trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan viyadüğün toplam uzunluğu 275 metredir. Yine yapımı devam eden Tepe Emlak Konutları-İstanbul Bağlantı Yolu projemiz de İlçemizin şehir içi ve bağlantı yolu trafik ağının rahatlamasına büyük katkı sunacaktır. Çerkezköy Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuzun ilçemizin spor ve sporcu yetiştirme alanında gelişim sağlamasına katkı sunacaktır. Ben, 2023 yılı içerisinde tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planladığımı yatırımlarımızın ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm vatandaşlarımıza mutlu, sağlıklı bir yeni yıl diliyorum.”dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu