Tekirdağ

BAŞKAN ALBAYRAK’TAN EGE ÇIKARMASI

BAŞKAN ALBAYRAK’TAN EGE ÇIKARMASI

28/09/2023 08:06:51

Büyükşehir Belediye Başkanları ziyaretlerine devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, başkent Ankara’dan sonra Ege’ye de bir çıkarma yaparak Ege Bölgesi’nde gün boyu bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

İLK ZİYARETİN ADRESİ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i makamında ziyaret eden Başkan Albayrak, ziyaretin son derece samimi bir ortamda geçtiğini, işbirliği ve dostluk bağlarını güçlendirdiğini belirterek, “Tunç Soyer Başkanımla Tekirdağ ve İzmir Büyükşehir Belediyelerimiz olarak iş birlikleri, ortak projeler ve gelecekte planladığımız çalışmalar üzerine istişarede bulunduk. 2024 yılı yerel seçimlerini değerlendirdik. Yenilikçi hizmet anlayışıyla, durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz. Sevgili Tunç Soyer başkanıma konukseverliği ve ilgisi için çok teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum” dedi.

EGE ÇIKARMASINDA İKİNCİ ADRES AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLDU

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, büyükşehir belediyesi temasları çerçevesinde Ege Bölgesi’ndeki ikinci ziyaretini Efeler Diyarı Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne yaptı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu makamında ziyaret eden Başkan Albayrak, “9,5 yıldır birlikte yol almaktan onur duyduğum çok kıymetli kardeşim, nam-ı diğer “Topuklu Efe” Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu’nun misafiri olduk. Üretken ve yenilikçi belediyecilik anlayışı çerçevesinde iş birliği programları geliştirmek adına bilgi alışverişinde bulunduk. Değerli Başkanıma Tekirdağlı hemşerilerimin de selamlarını ilettim. Kendisinin de Tekirdağ’a çok çok selamları var. Misafirperverliği ve ilgisi için Özlem Çerçioğlu başkanıma çok teşekkür ediyor, görevinde kolaylık ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

BAŞKAN ALBAYRAK SON OLARAK

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE MİSAFİR OLDU

 

Ege bölgesindeki temasları çerçevesinde son olarak Muğla Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Başkan Albayrak, Muğla Haber Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ile bir süre görüştü, sohbet ederek değerlendirmelerde bulundu. Ziyaretin son derece keyifli geçtiğinin altını çizen Başkan Albayrak, “Osman başkanımla hem hasret giderdik hem de iki büyükşehrin çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Hayata geçireceğimiz ortak projelerimizi masaya yatırdık. İşbirliğimizi geliştirme adına bilgi paylaşımında bulunduk. Misafirperverliği ve kadirşinaslığı için Osman Başkanıma teşekkür ediyor, çalışmalarında sonsuz başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

BAŞKAN ALBAYRAK: “TEKİRDAĞ İÇİN YİNE YOLLARA REVAN OLDUK”

Tekirdağ için yine çok erken saatlerde başladığı mesaisine bu kez Ege Bölgesinde devam eden Başkan Albayrak, ziyaret ve temaslarının son derece verimli ve faydalı geçtiğini dile getirerek, “Sevdamız olan Tekirdağ için yine yollara revan olduk. Tekirdağ’da toplumun tüm kesimlerine hitap eden geniş hizmet yelpazemizle önemli proje ve yatırımları hayata geçiriyoruz. Şeffaf belediyecilik ve birlikte yönetme anlayışımız çerçevesinde tüm paydaşlarımızla Tekirdağ’ı daha da ileriye taşıma adına her zaman diyalog içerisinde olmaya özen gösteriyoruz. Bugün de ülkemizin cennet köşelerinden Ege Bölgesi’nde bulunan büyükşehir belediyelerimizi ziyaret ederek, sevdamız Tekirdağ için temaslarda bulunduk. İzmir, Aydın ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlarımızı ziyaret ettik. Ziyaretlerimizde Tekirdağ için yaptığımız çalışmaları ve geleceğe yönelik projelerimizi paylaştık. Hayata geçirmeyi planladığımız projeler konusunda işbirliğimizi geliştirmek için değerlendirmelerde bulunduk. Tekirdağ’ın Kurucu Büyükşehir Belediye Başkanı olarak tüm ekibimle birlikte, 9.5 yıl sonra bile ilk günkü heyecan, azim ve enerjimizle Tekirdağ için çalışmaya, her platformda Tekirdağımızı en iyi şekilde temsil etmeye, en önemlisi bizleri bu göreve getiren halkımıza layık olabilmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu