Tekirdağ

BAŞKAN ALBAYRAK, YERİNDE ÇÖZÜM İÇİN İLÇE GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

BAŞKAN ALBAYRAK, YERİNDE ÇÖZÜM İÇİN İLÇE GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR


20/09/2022 15:54:01

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir ve TESKİ bürokratları ile birlikte vatandaşların sorunlarına yerinde çözüm üretmek amacıyla düzenlediği ilçe gezilerinin üçüncü etabında Malkara ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Sorunların yerinde çözümü amacıyla Büyükşehir Belediyesi, Malkara Belediyesi ve TESKİ bürokratları ile birlikte Malkara Belediyesi’nde bir araya gelen ve ilçe genelinde tamamlanan, devam eden ve planlanan çalışmaları değerlendiren Başkan Albayrak, Toplantının ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve bürokratlarla birlikte sahaya inerek, ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi. 

Malkara Çok Amaçlı Salon inşaatında sona gelindiğini belirten Başkan Albayrak, “14 Kasım 2022 Malkara ilçemizin kurtuluşunun 100. yılında açılışını gerçekleştireceğimiz Çok Amaçlı Salon’un inşaatında incelemelerde bulunduk. Büyükşehir Belediyesi bürokratlarımızdan ve firma yetkililerinden devam eden çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Modern bir Kültür Merkezine kavuşacak olan Malkaralı hemşehrilerimize şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

BAŞKAN ALBAYRAK: “ŞEHRİMİZE DUYDUĞUMUZ HİZMET AŞKI VE VATANDAŞLARIMIZDAN ALDIĞIMIZ GÜÇLE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

Yerinde çözüm seferberliğine devam ettiklerinin altını çizen Başkan Albayrak, “Güzel Tekirdağ’ımıza duyduğumuz hizmet aşkı, vatandaşlarımıza duyduğumuz sevginin verdiği güç ve enerjiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ bürokratlarımızla bugün saat 08.00 itibariyle yollardayız. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde çözmek amacıyla Malkara ilçemizi ziyaret ederek ilçe belediye başkanımızla bir araya geldik. Çalışmaları yerinde inceledik ve bundan sonraki dönem ile ilgili planlamalarda bulunduk. Bundan sonra da ilçe belediyelerimizle koordineli bir şekilde, halkımıza en kaliteli hizmeti vermek için mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu