Tekirdağ

BAŞKAN ALBAYRAK, İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN ALBAYRAK, İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ


23/02/2022 16:29:51

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçe belediye başkanları ile bir araya gelerek, ilçelerde devam eden ve gerçekleştirilen yatırımlar ile ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda Büyükşehir Belediyesi tarafından ulaşımdan sosyal hizmetlere, alt yapıdan üst yapı çalışmalarına, kültür sanat etkinliklerine kadar 11 ilçede gerçekleştirilen ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında durum değerlendirmesi yapılarak fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Albayrak: “Büyükşehir Belediyesi olarak 11 ilçemiz için var gücümüzle çalışıyoruz”

11 ilçenin farklı ihtiyaçları oldğunu ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda proje ve yatırımları hayata geçirdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak 11 ilçemizin tamamında ilçelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda önemli projeleri hayata geçirdik, geçirmeye de devam ediyoruz. Tüm çalışmalarımızı ilçe belediyelerimiz ile koordineli bir şekilde sürdürüyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz değerlendirme toplantımızda yapılması planlanan proje ve çalışmaları masaya yatırdık. Gerekli planlamaları yaptık. Tekirdağ için hiç durmadan çalışmaya, 11 ilçemiz için de önemli projeleri hayata geçirmeye ve halkımızın beklentilerini karşılayacak hizmetleri yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yazar= Tekirdağ Belediyesi | Bülten

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu