Ergene

BAŞKAN ALBAYRAK ERGENE’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ergene’de yapımı devam eden proje ve yatırımları yerinde inceledi, yetkililerden çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldı, görüş alışverişinde bulundu.

İlçedeki temaslarına Büyükşehir Belediyesi Ergene ilçesi Hizmet Binasını ziyaret ederek başlayan Başkan Albayrak, Ergene İlçesi’nde devam eden ve planlanan çalışmalara ilişkin TESKİ Ergene Şube Müdürü Hidayet Filiz’den bilgiler aldı.

Ardından Ergene’ye bağlı Velimeşe Mahallesine geçen Başkan Albayrak, burada TESKİ ekiplerince sürdürülen yeni şebeke imalat çalışmasını yerinde inceledi, yetkililerden çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldı, çalışmalarda görevli personele kolaylıklar diledi. Vatandaşlarla sohbet ederek istek ve talpelerini dinledi.

Başkan Albayrak: “11 ilçemizde de kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak 11 ilçede proje ve yatırımları devam ettirdiklerini belirten Başkan Albayrak, “2022 yatırım programı ve planlaması doğrultusunda tüm ilçelerimizde yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda Ergene İlçemizde devam eden çalışmalarımızı yerinde inceledik. 11 ilçemizde de kaliteli hizmet anlayışımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu