Tekirdağ

BAŞKAN ALBAYRAK ÇORLU VE ÇERKEZKÖY BELEDİYELERİNİN ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTILARINA KATILDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu ve Çerkezköy İlçe Belediyelerinin 2023 yılı Şubat Ayı Meclis toplantılarına katılarak meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinin belediye meclis toplantılarına katılan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleri ile bir araya gelerek, ilçelerde planlanan ve devam eden çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi, çalışmalarında başarılar dileyerek alınacak kararların hayırlı olması temennisinde bulundu.

2014 yılından bu yana tüm ilçe belediyeleriyle birlikte koordineli ve uyumlu bir şekilde çalıştıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “1 ay önce yeni bir yıla merhaba dedik. Bugün de Çorlu ve Çerkezköy ilçe belediyelerimiz 2023 yılı Şubat Ayı meclis toplantılarını gerçekleştiriyorlar. Biz de bu toplantılara katılım sağladık. İlçe belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimiz ile görüş alışverişinde bulunduk. İlçelerde yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdik. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da ilçe belediyelerimizle uyumlu bir şekilde çalışarak vatandaşlarımız için proje üretmeye devam edeceğiz. İlçe belediyelerimizin meclis toplantılarında alınacak kararların hayırlı olmasını diliyorum. Tüm belediye başkanlarımıza ve meclis üyelerimize çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.   

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu