Tekirdağ

Başkan Albayrak, 11 İlçeyi 1 Günde Gezerek, Belediye Başkanlarını Yeni Hizmet Binasının Açılış Törenine Davet Etti

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 11 ilçeyi 1 gün içinde ziyaret ederek, ilçe belediye başkanlarını ve meclis üyelerini, 19…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 11 ilçeyi 1 gün içinde ziyaret ederek, ilçe belediye başkanlarını ve meclis üyelerini, 19 Ağustos 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olan Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binasının açılış törenine davet etti.

Mesaisine, sabah erken saatlerde Şarköy İlçesi ile başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, sırasıyla Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Hayrabolu Belediye Başkanı Osman İnan, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kapaklı Belediye Başkan Vekili Mustafa Sandıkçı, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’yı makamlarında ziyaret ederek, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet binasının açılış törenine davet etti.

Tekirdağ’a uzun yıllar hizmet edecek, Büyükşehire yakışır bir hizmet binasını inşa etmenin mutluluk ve gururunu yaşadıklarını dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “11 ilçe belediye başkanımızı makamlarında ziyaret ederek, 19 Ağustos 2022 tarihinde gerçekleştireceğimiz Yeni Hizmet Binamızın açılış törenine davet ettik. Gösterdikleri misafirpervelik için tüm ilçe belediye başkanlarımıza ve meclis üyelerimize teşekkür ediyor, Yeni Hizmet Binamızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi

 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu