Tekirdağ

BAŞARILI TAEKWONDOCU BEYZANUR’DAN ZİYARET


  7-13 Şubat 2022 tarihleri arasında, Antalya’da düzenlenen, 9. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda Genç Bayanlar kategorisinde ikinci olarak gümüş…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

  7-13 Şubat 2022 tarihleri arasında, Antalya’da düzenlenen, 9. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda Genç Bayanlar kategorisinde ikinci olarak gümüş madalya alan Beyzanur Pehlivan Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret etti

  Antalya’da düzenlenen 9. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’ndan (Turkish Open 20222) gümüş madalya ile dönen Çerkezköy Oğuz Güzel Spor Kulübü Derneği sporcusu Beyzanur Pehlivan, “Antalya’daki turnuvada 55 kg. Genç Bayanlar Kategorisi’nde mücadele ettim. Birbirinden güçlü ve iddialı rakipler ile çekişmeli maçlar oynadık ve finale kadar yükseldim. Finalde yaşadığım talihsizliklerden dolayı gümüş madalya alarak Çerkezköy’e döndüm. Turkish Open Turnuvalarında Çerkezköy’den ilk gümüş madalya ile dönen sporcuyum” dedi.

  HEDEF DÜNYA ŞAMPİYONASI

  En büyük hedefinin bu sene Bulgaristan’da düzenlenecek olan Gençler Taekwondo Şampiyonası’da A Milli Takım forması ile Türkiye’yi temsil etmek olduğunu belirten Beyzanur Pehlivan, “Turnuvaya katılabilmek ve Milli Takım kafilesinde yer alabilmek için çalışmalarımı aralıksız sürdürüyorum. İnşallah bu hedefime ulaşarak, Dünya Şampiyonası’na katılır ve bayrağımızı göndere çektiririm. Eğer Dünya şampiyonasına katılırsam Bulgaristan’daki müsabakalarda Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı tribünde görmek isterim” açıklamasını yaptıktan sonra kendisine destek olan ailesi ve Çerkezköy Oğuz Güzel Spor Kulübü Derneği hocalarına, takım arkadaşlarına teşekkür etti.

  BAŞARILAR DİLİYORUM

  Çerkezköy adına mücadele eden sporcuların başarıları ile her zaman gurur duyduklarını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Beyzanur son yıllarda adından söz ettiren, elde ettiği başarılar ile ailesini, bizleri gururlandıran bir sporcu. İnşallah hedeflerine, hayallerine ulaşır. Kendisini başarılarından dolayı tebrik ediyorum” dedikten sonra, Beyzanur’un Bulgaristan’daki turnuvaya katılması halinde tribünde destek olmak için elinden gelen çabayı göstereceğini söyledi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu