Ergene

Başarılarını Başkan Yüksel ile paylaştılar


Bulgaristan’da düzenlenen turnuvada şampiyon olan Ergeneli milli sporcu Sinem Yıldız beraberinde antrenörü ile birlikte Başkan Yüksel’i ziyaret etti. Ziyarette belediye…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Bulgaristan’da düzenlenen turnuvada şampiyon olan Ergeneli milli sporcu Sinem Yıldız beraberinde antrenörü ile birlikte Başkan Yüksel’i ziyaret etti. Ziyarette belediye meclis üyesi Nazlı Güneş de yer aldı.
Sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olduklarının altını çizen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bulgaristan’da düzenlenen ve 19 ülkeden sporcuların katıldığı uluslararası turnuvada şampiyon olan Ergenemizin gururu milli sporcumuz Sinem Yıldız ile badminton milli takım antrenörü Hüseyin Mert’i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Ergene Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya, onları desteklemeye ve başarıyı ödüllendirmeye devam edeceğiz” dedi.
Halk oyunları birincileri kupayı Başkan Yüksel’e getirdi
Milli sporcu Sinem Yıldız’ın elde ettiği şampiyonluğun dışında Tekirdağ il birincisi unvanını elde eden 2014 Ergene Spor Kulübü halk oyunları ekibi de Başkan Yüksel’i ziyaret ederek birincilik kupasını başkan Yüksel’e getirdi.
Kulüp başkanı, yöneticileri ve halk oyunları ekibini başarılarından ötürü kutlayan Başkan Yüksel, “Tekirdağ Valiliği Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen Gençler geleneksel düzenlemeli halk oyunları yarışmasında Tekirdağ İl birincisi olan 2014 Ergene Spor Kulübünü ve yöneticilerini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Ergene Belediyesi olarak ilçemizi temsil eden, elde ettiği başarılarla bizleri gururlandıran tüm sporcularımızı ve Spor kulüplerimizi imkanlar ölçüsünde desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu