Tekirdağ

BARBAROS CADDESİ LİMAN YOLUNDA 400 TON SICAK ASFALT SERİMİ YAPILDI

BARBAROS CADDESİ LİMAN YOLUNDA 400 TON SICAK ASFALT SERİMİ YAPILDI


07/04/2022 14:29:01

Toplumun her kesimine hitap eden hizmet ve projelere imza atan Tekirdağ Büyükşejir Belediyesi, vatandaşların ulaşım konforunu sağlamak ve yol standartlarını daha da yukarıya çekme adına yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını da aralıskız sürdürüyor. 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri tarafından, 2022 yatırım programı kapsamında Süleymanpaşa İlçesi Barbaros Caddesi Liman Yolu’nda yol yapımi, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Altınova kavşaktan Namık Kemal Stadyumuna kadar olan bölümünde toplamda 400 ton asfalt serimi gerçekleştirildi. Stadyumdan sahil kavşağına kadar olan kısımda da ssb beton yol yapım çalışmalarına başlandı.

Başkan Albayrak: “Yol Yapım Çalışmalarımıza Hız Verdik”

Havaların ısınmaya başlaması ile birlikte yol yapım çalışmalarına hız verdiklerini belirten Başkan Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak tüm ilçelerimizde yol yapım çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda Süleymanpaşa İlçemizin Barbaros Caddesi’nde devam eden yol yapım çalışmalarımız kapsamında 400 ton bsk sıcak asfalt serimi gerçekleştirdik. Stadyumdan Sahil kavşağına kadar olan kısımda da ssb beton yol çalışmalarımızı başlattık. Şimdiden halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu