Asayiş

Bankada Bırakılan Çanta Bomba Paniğine Neden Oldu

Çerkezköy Öztrak Caddesi’nde faaliyet gösteren bir banka şubesine giden bir kadının unuttuğu çanta bankada kısa süreli paniğe yol açtı.

İddiaya göre bankaya para çekmek için gelen S.D isimli kadın işini halledemeyince yarım saat sonra yeniden bankaya geldi. Bu esnada yanında bulunan çantayı bankadaki bankın altına koyan S.D isimli kadın banka güvenliği ile tartıştıktan sonra bankadan ayrıldı.

Bu esnada kadının bank altına koyduğu çantayı fark eden güvenlik görevlisi paniğe kapılarak durumu hemen polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi güvenlik nedeniyle bankanın bulunduğu binayı boşaltırken, olayın meydana geldiği Öztrak Caddesi’de bir süreliğine trafiğe kapatıldı.

Polisin olay yerinde yaptığı ilk incelemenin ardından bomba olduğu düşünülen çantada kadının kişisel eşyaları çıkarken, S.D isimli kadın ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Bu esnada polis aracına binmemek için direnen öfkeli kadın polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere Gazi Polis Merkezine götürüldü.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu