Balıkesir

Bandırma’nın araç trafiği rahatlatılıyor | Balıkesir

BALIKESİR, (DHA)-BALIKESİR Bandırma ilçesinde araç trafiğini rahatlatmak için Bandırma Sanayi ve Etibor kavşakları ve yan yollarında Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalar sürüyor.  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, çalışmaları yerinde inceleyip, asfalt öncesi dolgu malzemesinin serimini gerçekleştirdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sabah ve akşam saatlerinde trafiğin yoğun olarak yaşandığı Bandırma Sanayi ve Etibor kavşaklarını rahatlatmak amacıyla Sanayi ve 600 Evler mahalleleri arasında, karayoluna paralel yan yolların alt yapı ve asfaltlama çalışmalarına başladı. AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve beraberindeki heyetiyle birlikte asfalt ve refüj çalışmalarını inceleyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, asfalt öncesi dolgu malzemesinin serimini gerçekleştirdi.

‘TÜM GÜCÜMÜZLE BANDIRMA’DAYIZ’

Büyükşehir Belediyesi olarak ‘her yerdeyiz’ sloganıyla tüm ilçelere hizmet verdiklerini söyleyen Başkan Yılmaz, “Bandırma’yı hak ettiği güzelliğe yeni yatırımlarımızla kavuşturuyoruz. Bandırma için daha çok projemiz var. Kimisi kısa sürece bitecek kimisi de projelendiriliyor. Bandırmalı hemşehrilerimize teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.  Bandırma’ya her yaptığımız hizmet, karşılığını buluyor.  Bandırmalı hemşehrilerimizin desteklerini bekliyoruz. Otoparkından sahil düzenlemesine, yeni yerleşim alanlarından suya kadar hepsini tamamlıyoruz. Ülkemizin gelişimine paralel Bandırma’yı daha da geliştireceğiz.  Biz Bandırma’yı çok seviyoruz. İnsanı çok güzel, her şeyin en iyisini hak ediyor. Tüm gücümüzle Bandırma’dayız” dedi.(DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu