Tekirdağ

BAĞLIK VİYADÜĞÜ AÇILIYOR

BAĞLIK VİYADÜĞÜ AÇILIYOR

28/07/2023 08:45:41

 

Hizmete sunduğu çalışmalarla vatandaşların daha rahat ve konforlu bir yaşam sürmelerini amaçlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çerkezköy ilçesinde Bağlık Viyadüğünü vatandaşların hizmetine sunuyor. 567 No’lu Çerkezköy – Kapaklı Devlet Yolu ve Pınarça Deresi’nin üzerinden geçerek Bağlık Mahallesi içerisinde bulunan Tevfik Fikret Caddesi’ni Mimar Sinan Caddesi’ne bağlayacak olan viyadük,  1 Ağustos 2023 Salı günü törenle hizmete sunulacak.

 

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK, “ÇERKEZKÖY İLÇEMİZDE TRAFİK YOĞUNLUĞUNU AZALTMAK VE ULAŞIMI DAHA KONFORLU HALE GETİRMEK AMACIYLA BAĞLIK VİYADÜĞÜ PROJEMİZİ HAYATA GEÇİRDİK”

 

Hayata geçirdiği yol çalışmaları ile 11 ilçede hem konfor hem de ulaşım açısından büyük atılımlar yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, hizmete açacağı Bağlık viyadüğü ile Çerkezköy ilçesinde trafiği önemli ölçüde rahatlatacak. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “11 ilçe kapsamında ihtiyaçları karşılamak için dev projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Çerkezköy ilçemiz Bağlık viyadüğünü vatandaşlarımızın hizmetine açacak olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Çerkezköy ilçemizde trafik yoğunluğunu azaltmak ve ulaşımı daha konforlu hale getirmek amacıyla Bağlık Viyadüğü projemizi hayata geçirdik. Kazık temel sistemiyle inşa ettiğimiz, yaya kaldırımlarının da yer aldığı çift şeritli Bağlık Viyadüğümüz ile hem araçlar hem de yayalar açısından bölge trafiğini daha güvenli hale getirmiş olduk. Bağlık viyadüğünün tüm vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu