Balıkesir

Ayvalıklı kadınların ürünleri raflarda yerini aldı | Balıkesir

BALIKESİR, (DHA)-BALIKESİR’de Ayvalık Üretim ve Pazarlama Kooperatifi’nin Küçükköy’deki üretim mutfağında kış hazırlıkları yapan Ayvalıklı kadınların ürünleri raflarda yerini aldı. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Siz de aile bütçenize katkı sunmak isterseniz üretim mutfağımız ile iletişime geçebilirsiniz” dedi.

Ayvalık Üretim ve Pazarlama Kooperatifi’nin Küçükköy’deki üretim mutfağında Ayvalıklı kadınlar renkli erişte, ekşi maya ekmek, zeytin reçeli ve kozalak pekmezine kadar ürünlerini hijyenik bir ortamda hazırladı. Ürünler, Talatpaşa Caddesi’nde sebze hali girişindeki kooperatif mağazasında ve online olarak uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Üretim ve Pazarlama Kooperatifi’nin Küçükköy’deki üretim mutfağında kış hazırlıkları yapan kadınları ziyaret eden Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, satışa sunulan tüm ürünlerin güvenle tüketilebileceğini söyledi. Ayvalıklı kadınlara da seslenen Ergin, “Siz de aile bütçenize katkı sunmak isterseniz üretim mutfağımız ile iletişime geçebilirsiniz” ifadelerini kullandı.(DHA)

FOTOĞRAFLI 

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu