Tekirdağ

AYKOME ÜST KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) Üst Kurul Toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal Başkanlığı’nda Meclis…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) Üst Kurul Toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal Başkanlığı’nda Meclis Toplantı Salonunda geniş çaplı katılımla gerçekleştirildi.

Altyapı ve kazı çalışmaları hakkında değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda ayrıca altyapı çalışması yapılacak olan yerlerde alınacak güvenlik önlemleri, kazı çalışmaları esnasında herhangi bir olumsuz durumun yaşanmaması için kurumlararası koordinasyonun sağlanması konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

AYKOME Üst Kurul Toplantısına Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal’ın yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Metin Pakdil, ilçe belediyelerinin temsilcileri ile il genelinde hizmet veren kurum ve kuruluşlardan yetkililer katıldı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu