Tekirdağ

Aydoğdu Mahallesi Gençlik Merkezi inşaatı tamamlandı

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Aydoğdu Mahallesi’nde inşa edilen Gençlik Merkezinin yapımı tamamlanarak hizmete girmek için gün saymaya başladı. Süleymanpaşa Belediye Başkanı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Aydoğdu Mahallesi’nde inşa edilen Gençlik Merkezinin yapımı tamamlanarak hizmete girmek için gün saymaya başladı. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, son hazırlıkların yürütüldüğü merkezde incelemelerde bulundu.

Öncelikle lise ve üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere sınav hazırlık desteğinin verilmesinin planlandığı Aydoğdu Mahallesi Gençlik Merkezinde mahallede yaşayan kadınlara ve çocuklara yönelik kurslar ve çeşitli eğitimler de verilecek. Ayrıca çocuklar ve gençler için çok amaçlı spor sahası ve oyun parkı da merkez bünyesinde yer alıyor.

YÜKSEL: “İLKBAHARDA HİZMETE AÇACAĞIZ”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, inşaatı kısa sürede tamamlanarak hizmete açılmaya hazırlanan Gençlik Merkezinde incelemelerde bulundu. Yüksel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; Aydoğdu Mahallemize kazandırdığımız Gençlik Merkezimizin yapımını tamamladık. Öncelikli olarak lise ve üniversiteye gidecek çocuklarımızı sınavlara hazırlayacağımız merkezimizde, yabancı dil eğitimi de vereceğiz. Çocuklarımız ve gençlerimizin yanı sıra hanımlarımız için çeşitli kurslar açacağımız Aydoğdu Gençlik Merkezimizin bahçesinde yer alan oyun gruplarıyla da, çocuklarımıza güvenli ve bir ortamda konforlu bir eğlence alanı oluşturmuş olduk. Birçok mahallemizde inşa edeceğimiz Gençlik Merkezi projelerimizi, ilkbaharda halkımızın hizmetine açmayı hedefliyoruz. Şimdiden hayırlı olsun,” ifadelerine yer verdi.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu