Asayiş

Ayakkabı Hırsızları Güvenlik Kamerasına Anbean Yakalandı!

Çorlu’da apartmanlara girerek kapı önündeki ayakkabıları tek tek toplayıp çalan 2 çocuk apartmanların güvenlik kamerası tarafından anbean görüntülendi. Edinilen bilgiye…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu’da apartmanlara girerek kapı önündeki ayakkabıları tek tek toplayıp çalan 2 çocuk apartmanların güvenlik kamerası tarafından anbean görüntülendi.

Edinilen bilgiye göre olaylar2 gün öncesi akşam saatlerinde, Çorlu Reşadiye, Havuzlar ve Alipaşa Mahallelerinde yaşandı. Bu mahalledeki apartmanlara dadanan 2 çocuk hırsız, ayakkabıları çalarak kayıplara karıştı.

Özellikle bu 3 mahallede apartmanlara adres arıyormuş gibi girip, kapı önlerindeki ayakkabıları tek tek toplayan çocukların rahatlığı ve soğuk kanlılığı pes dedirtti.

İhbar hattına gelen ihbarlar üzerine bu iki çocuğun 2 gün öncesi yaklaşık 3 mahallede 8 apartmana girdiği ve toplamda 21 çift ayakkabı, apartman içlerinde bulunan çeşitli malzeme ve 1 adet bisiklet çaldıkları öğrenildi.

Yaşı küçük çocukların yakalanması için polis ekipleri tarafından geniş çaplı soruşturma başlatıldığı kaydedildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu