Asayiş

Ateşle Oynayan Çocuklar Otluk Alanı Yaktı!

Ergene ilçesinde oyun oynamak için ateş yakan yaşı küçük çocuklar otluk alanı tutuşturdu. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı

Olay, bu akşam saatlerinde Ergene İlçesi Marmaracık Mahallesi’nde meydana geldi. İddialara göre yaş aralığı 5 ile 12 arasında değişen bir grup çocuk oyun oynamak için ateş yaktı. Otluk alanda yakılan ateş kısa sürede büyüyerek çevreye yayıldı.

Otluk ve boş alandan çıkan duman ile alevleri gören çevre sakinleri 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak yardım istedi. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Çorlu itfaiye müdürlüğü ekipleri kısa sürede olay yerine gelerek yangına müdahale etti.

İtfaiye ekiplerinin hızlı ve zamanında müdahalesi yangının diğer alanlara sıçramasını ve olası büyük faciayı engellerken, olay yerine gelen polis ekipleri tarafından ise geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Haber – Fotoğraf:  Fahri Muhabir Cemre Deniz

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu