Çorlu

Arıcı’dan Akar’a Ziyaret

CHP Çorlu eski ilçe başkanı Yıldıray Arıcı ilçe başkanlığı görevine getirilen Cüneyt Akar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Arıcı’nın hayırlı olsun ziyaretine kalabalık katılım göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

CHP Çorlu eski ilçe başkanı Yıldıray Arıcı , ilçe başkanlığına atanan Cüneyt Akar’ı makamında ziyaret edip çalışmalarında başarılar dileğinde bulundu. Parti binasında ilçe başkanı Cüneyt Akar tarafından karşılanan Arıcı burada bir süre Akar ile sohbet etti.

Akar, Arıcının ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “ Partimize hizmet etmiş partimizin eski ilçe başkanlarında Yıldıray Arıcınin ziyareti son derece şahsıma mutluluk vermiştir. Şimdi artık birlik ve beraberlik zamanı. Bu birlik ve beraberlik çalışma içerisinde partimizin iktidara taşıyacağız. Ziyaretten dolayı bir kez daha teşekkür ederim”dedi.

Eski ilçe başkanı Yıldıray Arıcı ise, “ Öncelikle yeni görevinizde başarılar diliyorum. Bu süreç önemli bir süreçtir. Biz her zaman desteğe hazırız. Birlikte çok çalışıp partimizi hep birlikte iktidara taşıyacağı”şeklinde konuştu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu