Yaşam

Anne ile Kızın Oturduğu Evden 2 Kamyon Çöp Çıktı

TEKİRDAĞ’ın Saray ilçesinde zihinsel engelli olan Edibe Ç.’nin kızıyla birlikte yaşadığı evden 2 kamyon çöp çıkarıldı. Saray’ın Ayazpaşa Mahallesi Cumhuriyet…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi
TEKİRDAĞ’ın Saray ilçesinde zihinsel engelli olan Edibe Ç.’nin kızıyla birlikte yaşadığı evden 2 kamyon çöp çıkarıldı.

Saray’ın Ayazpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerindeki Faik Oran Apartmanı’nda zihinsel engelli Edibe Ç. ile kızı Hülya Ç.’nin yaşadığı evden kötü kokular yayılması üzerine komşuları belediyeye şikayette bulundu.

Eve gelen zabıta ekipleri dairenin çöplerle dolu olduğunu görence temizlik çalışması başlattı. Ekiplerin saatlerce süren çalışmaların ardından evden 2 kamyon çöp çıkartıldı.

Zihinsel engelli oldukları belirtilen anne ile kızı Tekirdağ Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Merkezi’ne gönderildi.(DHA)

Şenol AKSOY/SARAY(Tekirdağ), (DHA)-

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu