Firma Rehberi

Amor’e Design Home Textile Kollektif Şirketi Hakkı Kalaycıoğlu-Ramazan Kalaycıoğlu

Firma Bilgileri

Faaliyet Konusu : Perdelerin ve iç storların, perde veya yatak saçaklarının, farbelalarının ve malzemelerinin imalatı (gipür, hazır tül perde ve kalın perdeler dahil)
Firma Hakkında : Amor’e Design 110 yıllık tarihi olan Plau Spitz firmasının bir kardeş kuruluşu olarak 2011 yılında Çorlu da faaliyete geçmiştir.Amor’e Design 8000m2 lik kapalı alanda modern makine parkuru , yüksek hizmet ve kalite anlayışıile üretim yapmakta ve ürünlerini 20 yi aşkın ülkeye ihraç etmektedir.
Amor’e Design Brode İsletmesi’nde dokuma, örme kumas veya tela üzerine brode teknolojisi ile isleme yapilmaktadir. Brode isletmesi’nde brodeli perde, gipür perde ve gipür aplik perde üretiminin yani sira giyimlik ve örtülük dantel üretimi, masa örtüsü üretimi de gerceklestirilmektedir. Üretilen perdeler brodeli, gipür ve gipür aplik olmak üzere pullu ve kalin ve fantazi ipliklerin kullanilmasina imkan veren kordone sistemi ile kordoneli olarak üretilebilmektedir. Ayrica isletmede bulunan pentamat makinalari ile birden cok renkli iplikle calisabilme otomatik iplik kesme özelligi sayesinde farkli ve yeni tasarımlar yapabilme kabiliyetine sahiptir.
Amor’e Design Dünya Ev Tekstili trendlerini yakından takip eden güçlü Ar-Ge si ile geleceğin motiflerini bugünün perdelerine işlemektedir.

İletişim Bilgileri

Merkez

Adres : Avrupa Serbest Bölgesi 110 Ada / 8 Parsel Velimeşe – Çorlu – Tekirdağ
Telefon : +90 (282) 691 11 75
Faks : +90 (282) 691 11 18
E-Posta : [email protected]
İnternet Sitesi : www.amoredesign.com.tr

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu