Tekirdağ

Aman Dikkat! İlaçlama Yapılacak: Tehlikeli Olabilir!

Tekirdağ Valiliği tarafından son dakika açıklaması yapılarak, vatandaşları uyardı. Yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:” Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ Valiliği tarafından son dakika açıklaması yapılarak, vatandaşları uyardı.

Yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:” Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından 9-13 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Halkalı-Muratlı ile Muratlı-Tekirdağ istasyonları arasında otla mücadele kapsamında ilaçlama yapılacaktır.

Otla mücadelede kullanılan ilaçlar, insan ve hayvan sağlığını etkileyici özellik taşıması sebebi ile tehlike oluşturmaktadır. Belirtilen demiryolu hat kesimleri ile istasyonların çevresinde vatandaşların dikkatli olmaları gerekmektedir.

Vatandaşların ilaçlama yapılan sahaya yaklaşmamaları, belirtilen yerlerde hayvanlarını uzak tutmaları önemle rica olunur.”

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu