Firma Rehberi

Altay Proje Danışmanlık Mühendislik Makina Tesisat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Firma Bilgileri

Kuruluş Yılı : 2006
Faaliyet Konusu : Gaz Sistemleri, Doğalgaz Basınç Düşürme ve Ölçüm İstasyonları (RMS), Isıtma-Soğutma ve Isı Geri Kazanım Sistemleri, Kartuşlu Çelik Doğalgaz Filtresi İmalatı, Mekanik Tesisat ve Yangınla Mücadele Sistemleri
Toplam Kapalı Alan : 2800 m²
Toplam Açık Alan : 5000 m²
Firma Hakkında : Firmamız, 2002 yılında Çorlu’da şahıs şirketi olarak çalışmalarına başlayıp, 2004 yılında kurumsallaşmasını tamamlayarak limited şirket olmuştur. On yılı aşkın süredir,konularında tecrübeli teknik ekibi ve uzman mühendis kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunmaktadır. İmalat alanında sahip olduğu TS 11672 belgesi ile Türkiye çapında, yerel doğalgaz dağıtım firmaları ve BOTAŞ teknik standartlarına uygun RMS-A, RMS-B ve RMS-C tip doğalgaz basınç düzenleme ve ölçüm istasyonları ile bölge reglaj istasyonları imal etmektedir. Bu özelliği ile Trakya Bölgesindeki tek istasyon imalatçısı firma konumundadır. Ayrıca kartuşlu çelik doğalgaz filtreleri imalatı alanında sahip olduğu TSEK belgesi ile sektöründeki öncü firmalar arasındadır. Bölgedeki kalıcılığını sürdüren, doğalgaz, mekanik tesisat, enerji geri kazanımı konularında her geçen gün gelişen ve daha da büyüyen ALTAY RPOJE DAN. MÜH. MAK. TES. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ilerlemesine devam edecek ve yaptığı işlerde mükemmelliği hedefleyen yapısını koruyacaktır.

İletişim Bilgileri

Merkez

Adres : Ulaş Organize Sanayi Bölgesi Motor Yerleri Mevkii No:7/2 Ulaş-Çorlu/TEKİRDAĞ
Telefon : 0282 653 03 75
Faks : 0282 654 31 98
E-Posta : [email protected]
İnternet Sitesi : www.altaymuhendislik.com.tr

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu