Asayiş

Alkollü Sürücü Dereye Uçtu: 2 Yaralı

Muratlı’da otomobiliyle Ergene dere yatağına uçan alkollü sürücü Şenol Ö. ve araçta yolcu olarak bulunan Şaban A., dere yatağından güçlükle çıkartıldı.

Kaza, Muratlı eski köprüde meydana geldi.

İddiaya göre; Muratlı’dan Süleymanpaşa yönüne doğru gitmek isteyen Şenol Ö. sevk ve idaresindeki 34 VUE 84 plakalı otomobil, köprüye giremeden yan taraftaki levhaya çarpıp dereye uçtu. Sağlık, İtfaiye ve Emniyet ekipleri seferber oldu.

Araçtan sağlık ekipleri ve itfaiye erlerinin yardımlarıyla çıkarılan iki yaralı, kaza ve alkolün de tesiriyle yürümekte zorluk çekti. Ekiplerin koluna girerek dere yatağından kurtardığı yaralılardan Şaban A. ise, uzun süre tedavi olmamak için direndi.

Önce yaralı sürücü Şenol Ö., ardından ikna edilen arkadaşı Şaban A. tedavi edilmek üzere Muratlı Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne götürüldü. İlk müdahalesi yapılan Şaban A., Tekirdağ Şehir Hastanesi Acil Servisi’ne sevk edildi.

Dere yatağına düşen otomobil ise çıkartıldı. Kazaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu