Genel

Alkollü Mekanda Başlayan Kavga Sokakta Bitti! Sopayla Dövüldü!

Çorlu’da gece yarısı içkili mekanda başlayan kavga sokağa taştı. Yaşanan kavgada 2 kişi yaralandı. Olay, Çorlu’da gece yarısı saatlerinde meydana…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu’da gece yarısı içkili mekanda başlayan kavga sokağa taştı. Yaşanan kavgada 2 kişi yaralandı.

Olay, Çorlu’da gece yarısı saatlerinde meydana geldi. İddialara göre, 2 kişi içkili mekanda alkol aldıktan sonra tartışmaya başladı. Bir süre sonra sözlü tartışma araya giren diğer kişiler tarafından yatıştırıldı. 2 şahıs olay yerinden ayrıldı.

Y.U. tartışmadan sonra evine gitmeye çalıştığı esnada, henüz ismi öğrenilemeyen ve içkili mekanda tartışma yaşadığı kişi tarafından takip edilerek saldırısına uğradı. Alkollü ve öfkeli şahıs eline aldığı sopa ile Y.U.’nun çeşitli yerlerine vurarak yaralanmasına neden oldu.

Kavgayı gören çevre sakinlerinin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Y.U. tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırılırken, polis ekipleri saldırgan şahısın yakalanması için çalışmalara başladı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu