Firma Rehberi

AkdataSoft Yazılım ve Bilgisayar San.Tic. Ltd.Şti.

Firma Bilgileri Kuruluş Yılı : 1995 Faaliyet Konusu : Yazılım Firma Hakkında : Firmamız, entegre ve modüler yazılım programları ve…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Firma Bilgileri

Kuruluş Yılı : 1995
Faaliyet Konusu : Yazılım
Firma Hakkında : Firmamız, entegre ve modüler yazılım programları ve işletme tecrübeli kadrosu ile 1995 yılından beri üretim sektöründe hizmet vermektedir.
Hızla değişen rekabet ortamında, müşteriye doğru ve zamanında hizmet verebilmek, üretimi kontrol altına alarak, maliyet-kazanç dengesini kurabilmek ve takip edebilmek, ancak bilgisayar teknolojisinden faydalanılarak sağlanabilir.
Kullanılan yazılımın entegre bir yazılım olması ve değişen ihtiyaçların göz önünde bulundurularak sürekli gelişmeye açık olması gerekmektedir.
Ürünlerimizi belirttiğimiz değerler kapsamında geliştirmemiz, müşterilerimiz ile sürekli işbirliği ve satış sonrası destek, şirketimizin başarıya ulaşmasında en büyük etkendir.
Bu nedenle, üretim sektöründe faaliyet gösteren siz değerli firmalarımızın, her türlü yönetim sistemlerini oluşturmaya, bilgi toplama projelerinizi, ürün takip ve maliyet analiz sistemlerinizi kurmaya, tüm süreçlerde birlikte çalışmaya, sürekli ve sorunsuz destek ile size en iyi şekilde hizmet vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

İletişim Bilgileri

Merkez

Adres : Kazımiye Mah. Aşık Veysel Sok. Çamlık Sitesi B Blok D:14 PK 59860 ÇorluTekirdağ
Telefon : 0282 653 13 89
Faks : 0282 651 72 29
GSM : 0542 454 13 13
E-Posta : [email protected]
İnternet Sitesi : www.akdata.com

Şube

Adres : Trakya Üniversitesi Edirne Teknoloji Geliştirme Bölgesi EDİRNE
GSM : 0549 519 50 00
E-Posta : [email protected]
İnternet Sitesi : www.akdata.com

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu