Tekirdağ

Akademili miniklerden 100. Yıla özel coşkulu kutlama

Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi öğrencileri, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü kuruluş yıldönümü olan Cumhuriyet Bayramı’nı hazırladıkları özel gösteri ile kutladı.

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren ve 3-6 yaş çocuklara Montessori yöntemi ile okul öncesi eğitimi veren Çocuk Akademisi, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına özel coşkulu bir gösteri sergiledi. Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla hazırlanan gösteri, 100’üncü yıla denk gelmesi sebebiyle ayrı bir coşku ve heyecanla sahneye çıkan Akademili minikler, şiirler ve şarkılarla 100 yaşına basan Cumhuriyetimizi kutladılar.

BAŞKAN YARDIMCISI ÇINAR DA EŞLİK ETTİ

Gösteride Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar da hazır bulundu. Çınar yaptığı konuşmada harika performans sergileyen minikleri tebrik ederek, Cumhuriyet’in değerlerini yaşayarak öğrenen ve geleceğe güvenle bakmamızı sağlayacak çocuklar ve gençler yetiştirme gayreti içinde olduklarını ve bu sorumluluğa sahip çıktıklarını dile getirdi. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılını kutlayan Başkan Yardımcısı Çınar, gösteride emeği geçen öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür etti.

Çocuk Akademisi Cumhuriyet Bayramı Özel Gösterisi, Cumhuriyet sevdalısı miniklerin hazırladığı performanslarla devam etti. Öğrenciler ellerinde al bayraklarla şiirler okudular, şarkılar ve marşlar söyleyerek, bayram coşkusunu yaşadılar.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu