Tekirdağ

Akademili minikler karne heyecanı yaşadı

Altınova Mahallesi’nde hizmet veren Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi öğrencileri, karne heyecanlarını düzenledikleri yılsonu gösterisi ile eğlenceye dönüştürdü. Minik öğrencilerin hazırladığı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Altınova Mahallesi’nde hizmet veren Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi öğrencileri, karne heyecanlarını düzenledikleri yılsonu gösterisi ile eğlenceye dönüştürdü.

Minik öğrencilerin hazırladığı yılsonu gösterisi, velilerden büyük alkış alırken, organizasyona Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar da katıldı. Çınar minik öğrencilerin gelişim formlarını takdim ederek bir yıl boyunca verdikleri emek ve çaba için onları kutladı.

ÇINAR: “HEPİNİZİ TEBRİK EDİYOR İYİ TATİLLER DİLİYORUM”

Sabri Çınar çocuklara yönelik gerçekleştirdiği konuşmada öğrencileri tebrik ederken, “Bir yıl boyunca Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademimizde aldığınız eğitim ile öğrendiklerinizi ödüllendirme zamanı geldi. Şimdi sizleri uzun ve güzel bir yaz tatili bekliyor. Süleymanpaşa Belediyemiz sizler için Altınova Sahil şeridinde yeni düzenlemeler yaptı. Koşup eğlenebileceğiniz, oynayıp gönlünüzce zaman geçireceğiniz çok güzel alanlar oluşturdu. Size de buraları değerlendirmek düşüyor. Hepinizi tebrik ediyor, iyi tatiller diliyorum,” açıklamasında bulundu.

“ÇOCUKLARIMIZ SİZLER SAYESİNDE HEM EĞLENDİ HEM ÖĞRENDİ”

Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi eğitmenlerine de seslenen Başkan Yardımcısı Çınar; “Siz değerli eğitmenler, kıymetli hocalarımız. Çocuklarımız sizler sayesinde hem eğlendi, hem öğrendi. Emekleriniz için teşekkür ederim.” diye konuştu.

6 YAŞINI DOLDURAN ÖĞRENCİLER KEP ATARAK MEZUN OLDULAR

3-6 yaş arası çocukların hizmet aldığı Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi’nde 6 yaşını dolduran öğrenciler için de ayrıca mezuniyet töreni düzenlendi. 2022-2023 eğitim öğretim yılında ilkokula başlayacak öğrenciler kep atarak Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi mezunu olmanın gururunu yaşadılar.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu