Çorlu

Ahmet Başkan Bu Görüntüler Çorlu’ya Yakışmıyor!

Çorlu’da bazı boş alanlarda alınmayan çöpler vatandaşların tepkilerine neden oldu.

Çorlu’da hemen hemen her mahallede ve özellikle boş alanlarda bulunan çöpler vatandaşların korkulu rüyası oldu. Kötü koku, böcek ve mikrop oluşturan bu alanlar için vatandaşlar yetkilerden yardım istedi.

Başta Cemaliye Mahallesi Perşembe Pazarı civarında olmak üzere, Hatip Mahallesi, Hıdırağa Mahallesi’nde de aynı görüntülerin olduğu kaydedildi.

Vatandaşlar yetkilileri defalarca kez aradığını ama kimsenin hiç bir çözüme ulaştırmadığını kaydetti. Vatandaşlar:” Buradaki görüntüler tamamen mikrop yuvası. Havalar sıcak, kötü koku oluyor. Burada bulunan çöpler nedeniyle her yerde böcek, sinek oluyor. Biz artık çözüm istiyoruz” dedi.

Bir başka vatandaş ise:” Çözüm hattı diye bir hat kurulmuş. Fakat çözüm yok ortada. Sözde Çorlu gelişmiş bir kent. Ama böyle gelişmiş kentin çöp toplama hizmeti gelişmemiş” sözlerine yer verdi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu